Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chtěla bych vám sem vložit také fotky a informace o rodině Phoebe :o)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Maminka Mandy se svým štěňátkem Tyldou...

Znovu mamina :o)


 

Maminka Amanda ( Mandy ) v popředí a tatínek vzadu. Matka z ČR a otec import z Holandska

 

Obrazek


Sourozenci Phoebe:

Zleva vepředu: Tylda, Phoebe, Bart, Kvído a vzadu vpravo Jack.

Pejsk vlevo ještě neznám a bohužel asi ani nepoznám, protože se neozval dokonce ani Míše...
Obrazek


Jediná sestra Phoebe, Tylda

Tyldu vlastní majitelka Katka Klímková a její přítel Honza. Bydlí spolu v Praze, ale Kačka pochází z Moravy, tak ji někdy s Tyldou navštěvují.

Tylda je tak trochu opak Phoebe. Sní na co přijde a je taková tlustší. Phoebe je jak anorektička :o) Má kratší nohy než Phoebe a Obrazekflek má jen na jedné půlce obličeje. Druhé očičko kvůli tomu nemá dobarvené a tak prý vypadá opticky menší. Jinak jsou stejně flekaté :o)

Často chodí do práce s paničkou a Kačka se s ní chce věnovat Canisterapii.

Tylda se věnuje agility a nedávno jí majitelé pořídiObrazekli kamarádku Panchu
(stafordš
írský bulteriér s PP). Jsou z nich nerozlučné kamarádky :o)

Oblíbenou hračkou Tyldy je pískací prasátko. Nejraději se prý pere, věnuje agility a přetahuje s Panchou.

Tyldička už taktéž byla maminkou - její štěňátka najdete níže...
Obrazek


Bratříček Kvído

Majitelkou Kvída je Markéta Štrublová z Brna. Nabídly jsme si tykání, Markétě je 24 let, takže v tom není problém :o) Na můj email, ke kterému jsem se konečně dostala, odepsala s velkým nadšením:

Byla jsem velmi mile překvapená, když jsem dnes otevřela eObrazekmail.Váš zájem je fantastický, vůbec i stránky, na které jsem hned nakoukla, se mi moc líbily.
Náš pejsek se jmenuje Kvído...je hrozně čiperný, ale to určitě znáte sama. Bydlíme v Brně, ale je to tu jak na vesnici, ze všech stran máme les, takže to je něco na Kvída, neustále na něj volám, protože zase někde honí srnku nebo zajíčka, to se mu asi tak nejvíc líbí....

ObrazekJsme velmi početná rodina, mám 7 letou sestru a 5 letého synovce, a i pro mě se stal Kvído okamžitým miláčkem, nejen na mazlení, ale i na míčové hry - říkají mu brazilský útočník :-)
S Kvídem trávím 24 hodin, pObrazekač máme firmu a on tam dochází se mnou, takže spolu i pracujeme a večer spolu spíme pod peřinou :-)

Kvído se prý asi bojí foťáku, protože má při focení rozházené ouška a když slyší pípnutí, tak raději uteče :o)

Markéta se se svým mazlíčkem za námi chystá přijet podívat na sraz Jacků do Břeclavi, takže se tam setkají už tři sourozenci - Phoebe, Tylda a Kvído :o)


Obrazek

Bráška Bart

Bart patří majitelce Jitce Kovářové. S Jitkou jsme se také dohodli na tykání a o Bartovi nám napsala toto:

Sháněla jsem štěně 3/4 roku po celé republice a nemohla jsem si vybrat, měl to být dárek pro děti k MDD. Narazila jsem na foto dvou štěňat se vzkazem, že jedno je volné. Bártíček mi padl hned do oka, ale myslela jsem, že ten je právě zamluvený, tak jsem z toho byla děsně zklamaná, účetní v práci mě ale přesvědčila, abych chovateli zavolala. První šílená radost byla ,že opravdu Bártíček je volný a druhá, že vzdálenost je pouze 3 km. Jela jsem k nim týž den a bylo vše jasné.

Já dělám zootechnika na farmě s dobytkem, od prvního dne jezdí Bárt se mnou, učím ho nahánět kravky, je to takový malý maskot farmy, zaškrábe si na dveře a i šéf automaticky startuje mu otevřít. Máme čtyři konObrazekě a samozřejmě Bárt běhá s námi, je úžasně rychlý, žádná vzdálenost není problém. Líbí se mi, že se ničeho nebojí, vyžene krávu i koně, i když někdy to skončí úrazem. Je to malý tvoreček s obrovským srdcem. To mi dáš určitě za pravdu, jsou to skvělý psi!

Ano, to tedy jsou :o)Obrazek


Bráška Jack

Jacka si vybrala Markéta Ryšavá. Říká o něm: "Je to hyperaktivka a zajímá ho každý pes (a hlavně fenka), kolem které projde. Pořád by si jen hrál. Jack je strašně zvědavý, hrozně rád choObrazekdí na tůry a je pro každou srandu. Akorát vodu moc nemusí. Kolikrát mě taky dokáže pěkně vytočit, když přestane poslouchat a hraje si na samorosta :), ale naštěstí to není tak často. Spíš mi dělá jen radost. Jinak mu taky přezdíváme "Štrůdl", protože když se natáhne, vypadá jak nohavice závinu ." Markéta se taky bojí, že má Jack epilepsii, tak doufám, že se to vyvrátí a Jack bude v  pořádku!
A ti nejmladší :o)

Štěňátka Phoebe narozená 31.12. 2008:

Ronnie

ObrazekPůvodní jméno Sylvester :o) Nejstarší z vrhu, nejvíce podobný na tatínka. Bydlí v Ostravě u paní Evy Kulíškové. Byla jsem se na něj podívat 29. 9. 2009 a byl pěkně zlobivý pejsek. Chtěl se pořád rvát s ostatními psy. Taky se mu bohužel prolomily ouška. Joye Obrazek

Druhá nejstarší, největší darebnice od štěňátka :o) Přesto je nejvíce poslušná a zvládá základní povely velmi dobře. Joye bydlí u mé kamarádky Šárky ve Zlíně a tak se vídáme pořád. Někdy ji také hlídáme a to s Phoebe vymýšlejí blbiny a pořád se po sobě válejí :o) Jsou to zkrátka nejlepší kámošky a zároveň rodina :o) Joye je podobná spíš na tatínka, po mamince má pouze barvičku...


Tweety

ObrazekJe poslední narozený pejsek, nejmenší, největší mazlíček a nejvíce po Fíbince. I když barvičkou je po tatínkovi tak postavou i povahou mi nejvíce připomíná Fíbušku...je dokonce ještě menší než ona :o) Bydlí u skvělé majitelky Kláry Hynčicové v Uherském Brodu, ale pracují spolu ve Zlíně :o)A štěňátka Tyldičky a Maxe narozená 10. 6. 2009

ObrazekSheldon neboli IT (Ajtý)

Porodní váha 220 gramů

Bude bydlet v Praze a majitelé jsou kamarádi Kačky a Tyldy - Dan a Dana


Rajesh (radžeš, radži)

Obrazek

Porodní váha 245 gramů

Bydlí v Rakovníku a majitelem je Klára se svým  přítelem


Obrazek

Leonard, neboli Tobi

Porodní váha 220 gramů

Jeho pánečci se jmenují Katka a Martin a bydlí na Praze 3 v rodinném domku se zahradou :)

Tobi prodělal operaci kýly a zvládl ji v pořádku a je z něj úplně zdravý pes.


Roxy

Obrazek


Porodní váha 220 gramů

Roxy je v Praze u pánečků Zuzky a Františka

Bohužel u Roxinky byla zjištěna oboustranná hluchota a tak se musí učit speciální povely...